Baví ma. ..

Baví ma hra

so slovíčkami.

Prepletám kroky

medzi snami.

Lietam búrlivo

do výšin.

Aby som rozumela

životu,

zžila sa s ním…

Táram sa po svete,

s hlavou v oblakoch.

Túžim po láske,radosti.

Náchadzať dobro

po kútoch.

Po kútoch , zákutiach

života.

Vďaka za všetko,

čo boh dá.

 

Ticho slova

25.02.2023

Ticho slova…. Ticho slova – paradox útok šťastia tvrdý box… Ticho slova to je raj, cez to ticho počúvaj. Osud mlčí, ticho v raji, súzvuk kričí dych sa tají… Cez to ticho najviac znie hlas lásky a súznenie… Cez to tŕnie ticha pichaá, slová šťastia, žiaľ i pýcha… V tichu život rozvíjaj, v spokojnosti dušu maj. Cez umenie človek tuší, [...]

Ťažká chvíľa. . .

10.01.2022

Ťažká chviľa, keď človek prestane veriť v lásku , keď tá viera visí na vlásku… Čo sa to deje? S ľuďmi , bez ľudí… Samota sa len smeje… Prečo niekto sa nevie zbaviť okov, okov strachu a paniky, nedá sa újsť pred sebou, pred nikým .. Pokorne prijmime osud, to zviera, pusťme von to, čo naše krky zviera… S pokorou na kolená, životná lekcia pod nohy [...]

V ùstrety nádeji. .. .

12.11.2021

Vlna za vlnou sa valí. V mysliach ľudí strach sa varí…. Stráca sa súdnosť, rozum zdravý… Covid je tu zas a všetkých zdraví… Rozďaví ústa a hltá nám deň, Pomôže snáď už len vlna súdnosti, priam jej povodeň! Stíšme v nás ten strach,bolesť hrôzu, nedajme sa tým démonom! Prispôsobme láske chôdzu a vykročme s nádejou ku krásnym dňom…. Ana [...]

Russia Putin

Palivová kríza v Rusku sa prehlbuje. Putin hovorí o nedostatku a možnom zákaze exportu nafty

28.06.2026 20:36

Nedostatok paliva je dôsledkom systematických útokov ukrajinských dronov na ropné rafinérie.

Paríž, dážď, Reuters, NEPOUZIVAT

VIDEO: Konečne prší! Teplom sužovaný Paríž zalial dážď

28.06.2026 17:05

Francúzsky Paríž to už má za sebou. Vlnu nepríjemných horúčav ukončila búrka a dážď.

Slnko / Horúčavy / Otepľovanie /

Vlna horúčav láme rekordy naprieč Európou. Česko i Nemecko hlásia nové maximá, Francúzsko tisíc nadúmrtí

28.06.2026 16:17, aktualizované: 18:15

Predchádzajúci rekord namerali na rovnakej stanici v sobotu.

ana doel

Keď čo len jednému človeku sa páči moja báseň, viem,že jej napísanie malo zmysel.... ďakujem,za každé milé slovo.)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 194
Celková čítanosť: 501208x
Priemerná čítanosť článkov: 2584x

Autor blogu

Kategórie